איזה כספת נקנה? או איך לבחור כספת

כשאנחנו רוצים / צריכים כספת לבית / למשרד, צריכים לעבור כמה צעדים לפני הקניה.

1) מה אנחנו מתכוונים לשים בכספת ?

נשק – תכשיטים – מדיה – דברי ערך (כמות) מזומנים וכו'. המלצה שלי לקנות מידה אחת גדולה יותר על מה שתוכנן, מפני שלאחר הקניה יהיה קשה מאוד להתחרט ופתאום רואים שהכספת קטנה מדי. יש מגוון לא מבוטל של כספות בשוק.  קטנות – בינוניות – גדולות, עם אמצעי נעילה מכאניים – אלקטרוניים ואחרים. ככל שהערך שרוצים לשים בכספת יהיה גדול יותר, רצוי לקנות כספת טובה ואיכותית יותר. יש לשים לב לעובי הדלת, לעובי הדופן, מאיזה חומר הכספת בנויה, מאיזה הגנה יש לכספת, איזה נעילה (יש סוגי נעילה שלא יתאימו לאוכלוסיות שונות).

כדאי מאוד לשים לב ממי קונים את הכספת! מי נותן את השירות! איך פותחים את הכספת במקרה חירום!

א.איתן הפורץ (.comמנעולןבעפולה) יגיע בתיאום לביתכם או למשרד ויחד איתכם נתכנן את גודל הכספת לפי הצרכים שלכם.

2) כספת לבית או למשרד  או למפעל?

בבית לא נשים כספת גדולה מעל ל – 60 – 70 ס"מ גובה מחוסר מקום. חלק מהכספות הביתיות הן ברמת מיגון בסיסית ביותר. אפשר בבית להתפשר על קצת פחות מפני שלא הרבה אנשים מסתובבים בבית. לעומת זאת במשרד כמות האנשים המסתובבים גדולה בהרבה אז יש להקפיד יותר על מיגון ועל צורת הנעילה, יכול להיות שבמשרד נעדיף כספת עם נעילה בעזרת כרטיס מגנטי אישי ולא צירופי מספרים כדי להפחית את מספר האנשים המשתמשים.במידה והבית/עסק/מפעל מבוטחים יש להתיעץ עם סוכן הביטוח, מפני שבסופו של דבר הסוכן/חברת הביטוח הם הקובעים איזה כספת.
הכספת נקבעת לפי משקל, ובמקומות מסויימים כמו תחנות דלק, חניות לתכשיטים,וכו' בודקים גם עובי הדלת , ועובי הדופן ועוד הגנות מסויימות.

במפעל למשל אין בעיה של מקום ואפשר למקם כספת גדולה, אבל כמות העובדים גדולה יותר ולכן צריך לשים לב על מיגון, פיקוח ושליטה שונים.

א.איתן הפורץ (.comמנעולןבעפולה ) יבוא לביתך או משרדך ויעזור לך להחליט איזה כספת לקנות.

כספת עם נעילה אלקטרונית מתוחכמת משחררת את הלקוח משימוש פיזי במפתח שניתן לגניבה או לשכפול . יש לקנות כספת עם מפתח חירום לגבוי.

א.איתן הפורץ אמר הביטחון שלך בכספת שלי !!!

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.